Henkilöstö

Alla FinCap-konsernin henkilöstön yhteystiedot

FinCap Oy:n johto ja hallinto

Janne Kotamäki

Toimitusjohtaja

janne.kotamaki@fincap.fi

+358 50 539 3098

Raimo Sarajärvi

Hallituksen puheenjohtaja, partneri

raimo.sarajarvi@fincap.fi

+358 400 662 716

Jouko Oja

Partneri, hoivakiinteistöt

jouko.oja@fincap.fi

+358 400 634 200

Hannu Mäkelä

Varatoimitusjohtaja

hannu.makela@fincap.fi

+358 50 384 8071

Tuija Toivonen

Talouspäällikkö

tuija.toivonen@fincap.fi

+358 50 327 7578

Teija Luhtala

Johdon sihteeri

teija.luhtala@fincap.fi

+358 10 504 4409

Kiinteistörahastot

Hannu Mäkelä

Varatoimitusjohtaja

hannu.makela@fincap.fi

+358 50 384 8071

Raoul Konnos

Rahoitusjohtaja

raoul.konnos@fincap.fi

+358 40 5155 893

Mikko Rannila

Partneri ja hallituksen jäsen

mikko.rannila@fincap.fi

+ 358 40 564 6399

Jouko Oja

Partneri, hoivakiinteistöt

jouko.oja@fincap.fi

+358 400 634 200

Otso Halsti

Kiinteistösijoitusjohtaja

otso.halsti@fincap.fi

+358 40 763 8083

Oskari Seppelvirta

Hankekehityspäällikkö, hoivakiinteistöt

oskari.seppelvirta@fincap.fi

+358 50 344 7808

Kiinteistökehitys

Olli Kuusisto

Johtaja, hankekehitys ja rakennuttaminen

olli.kuusisto@fincap.fi

+358 400 530 039

Jarmo Kuusela

Johtaja, projektinjohto ja rakennuttaminen

jarmo.kuusela@fincap.fi

+358 40 532 2294

Juha Kivimäki

Hankekehityspäällikkö

juha.kivimaki@fincap.fi

+358 40 669 4669

Kiinteistövarainhoito

Tuomo Lainimo

Isännöitsijä

tuomo.lainimo@fincap.fi

+358 10 504 4417

Toni Sivula

Isännöitsijä

toni.sivula@fincap.fi

+358 10 504 4418

Jaakko Ala-Ilkka

Isännöitsijä

jaakko.ala-ilkka@fincap.fi

+358 10 504 4425

Nina Siivola

Isännöitsijä

nina.siivola@fincap.fi

+358 10 504 4513

Mikko Sädevuori

Aluejohtaja, isännöitsijä

mikko.sadevuori@fincap.fi

+358 50 462 5006

Vesa Mäkelä

Kiinteistöjohtaja

vesa.makela@fincap.fi

+358 10 504 4416

Jorma Törttö

Kiinteistöpäällikkö

jorma.tortto@fincap.fi

+358 10 504 4430

Marjo Pirhonen

Markkinointijohtaja

marjo.pirhonen@fincap.fi

+358 10 504 4426

Noora Väänänen

Vuokravalvoja

noora.vaananen@fincap.fi

+358 10 504 4461

Minna Lilja

Taloushallinto / ostolaskut

minna.lilja@fincap.fi

+358 10 504 4412

Harri Käpyaho

Kiinteistökirjanpitäjä

harri.kapyaho@fincap.fi

+358 10 504 4414

Antti Väisänen

Kiinteistökirjanpitäjä

antti.vaisanen@fincap.fi

+358 10 504 4419

Minna Mäkelä

Kirjanpitäjä

minna.makela@fincap.fi

+358 10 504 4413

Jyrki Halomo

Pääanalyytikko, Tkl, AKA, KHK, MRICS

jyrki.halomo@fincap.fi

+358 40 837 3796