Henkilöstö

Alla FinCap-konsernin henkilöstön yhteystiedot

Janne Kotamäki

FinCap Oy

Toimitusjohtaja, partneri

janne.kotamaki@fincap.fi

+358 50 539 3098

Raimo Sarajärvi

FinCap Oy

Hallituksen puheenjohtaja, partneri

raimo.sarajarvi@fincap.fi

+358 400 662 716

Hannu Mäkelä

FinCap Oy

Varatoimitusjohtaja

hannu.makela@fincap.fi

+358 50 384 8071

Tuija Toivonen

FinCap Oy

Talouspäällikkö

tuija.toivonen@fincap.fi

+358 50 327 7578

Teija Luhtala

FinCap Oy

Johdon sihteeri

teija.luhtala@fincap.fi

+358 10 504 4409

Hannu Mäkelä

Kiinteistörahastot

Varatoimitusjohtaja

hannu.makela@fincap.fi

+358 50 384 8071

Raoul Konnos

Kiinteistörahastot

Rahoitusjohtaja

raoul.konnos@fincap.fi

+358 40 5155 893

Tapio Reponen

Kiinteistörahastot

Myyntijohtaja, LKV

tapio.reponen@fincap.fi

+358 400 468 468

Olli Kuusisto

Kiinteistökehitys

Johtaja, hankekehitys ja rakennuttaminen

olli.kuusisto@fincap.fi

+358 400 530 039

Jarmo Kuusela

Kiinteistökehitys

Johtaja, projektinjohto ja rakennuttaminen

jarmo.kuusela@fincap.fi

+358 40 532 2294

Juha Kivimäki

Kiinteistökehitys

Hankekehityspäällikkö

juha.kivimaki@fincap.fi

+358 40 669 4669

Matti Jaskari

Kiinteistökehitys

Projektipäällikkö

matti.jaskari@fincap.fi

+358 400 694 038

Matvej Velikainen

Kiinteistökehitys

Projektipäällikkö

matvej.velikainen@fincap.fi

+358 405 884 988

Vesa Mäkelä

Kiinteistövarainhoito

Kiinteistöjohtaja

vesa.makela@fincap.fi

+358 10 504 4416

Mikko Sädevuori

Kiinteistövarainhoito

Aluejohtaja, isännöitsijä

mikko.sadevuori@fincap.fi

+358 50 462 5006

Mika Ojala

Kiinteistövarainhoito

Myyntijohtaja

mika.ojala@fincap.fi

+358 50 5624 730

Jyrki Halomo

Kiinteistövarainhoito

Pääanalyytikko, Tkl, AKA, KHK, MRICS

jyrki.halomo@fincap.fi

+358 40 837 3796

Marjo Pirhonen

Kiinteistövarainhoito

Markkinointijohtaja

marjo.pirhonen@fincap.fi

+358 10 504 4426

Tuomo Lainimo

Kiinteistövarainhoito

Isännöitsijä

tuomo.lainimo@fincap.fi

+358 10 504 4417

Toni Sivula

Kiinteistövarainhoito

Isännöitsijä

toni.sivula@fincap.fi

+358 10 504 4418

Jaakko Ala-Ilkka

Kiinteistövarainhoito

Isännöitsijä

jaakko.ala-ilkka@fincap.fi

+358 10 504 4425

Nina Siivola

Kiinteistövarainhoito

Isännöitsijä

nina.siivola@fincap.fi

+358 10 504 4513

Harri Käpyaho

Kiinteistövarainhoito

Kiinteistökirjanpitäjä

harri.kapyaho@fincap.fi

+358 10 504 4414

Antti Väisänen

Kiinteistövarainhoito

Kiinteistökirjanpitäjä

antti.vaisanen@fincap.fi

+358 10 504 4419

Minna Mäkelä

Kiinteistövarainhoito

Kirjanpitäjä

minna.makela@fincap.fi

+358 10 504 4413

Minna Lilja

Kiinteistövarainhoito

Taloushallinto / ostolaskut

minna.lilja@fincap.fi

+358 10 504 4412

Paula Ala-Ilkka

Kiinteistövarainhoito

Ostolaskut, palkanlaskenta

paula.ala-ilkka@fincap.fi

+358 105 44415

Jenna Kuusiluoma

Kiinteistövarainhoito

Vuokravalvoja

jenna.kuusiluoma@fincap.fi

+358 10 504 4403

Noora Väänänen

Kiinteistövarainhoito

Vuokravalvoja

noora.vaananen@fincap.fi

+358 10 504 4461

Neuvonantajat

Mikko Rannila

Neuvonantajat

Partneri

mikko.rannila@assai.fi

+ 358 40 564 6399

Otso Halsti

Neuvonantajat

Kiinteistötransaktiot

otso.halsti@assai.fi

+358 40 763 8083

Jouni Sivunen

Neuvonantajat

Lakiasiat

jouni.sivunen@leckle.fi

+358 40 714 5595

Jouko Oja

Neuvonantajat

Hoivakiinteistöt

jouko.oja@rioxx.fi

+358 400 634 200

Heikki Leppänen

Neuvonantajat

Talous

heikki.leppanen@sjk.fi

+358 40 162 5696

Antti Toivainen

Neuvonantajat

Rahoitus

antti.toivainen@parcola.fi

+388 50 4085 852

Jukka Tola

Neuvonantajat

Tietoliikenne

jukka.tola@kanavatieto.fi

+358 40 575 8281